AKUSTİK PARAVAN

Akustik paravan nedir ?

Görseller

Akustik Kumaş Panel
Akustik Kumaş Panel
Akustik Kumaş Panel
Akustik Paravan
Akustik Kumaş Panel
Akustik Kumaş Panel
Akustik Kumaş Panel

ÖNEMLİ BİLGİLER

  • Avantajları :Kusursuz ses sönümleme (cepheleri akustik panellerden yapılan bir odadaki gürültü seviyesini yaklaşık 10 dB kadar düşmektedir)değişik amaçlar için kullanılabilir.

  • Yüksek malzeme kalitesi hızlı ve temiz montaj.

  • Her mekana uygun model , ebad ve renklerimiz mevcuttur.

  • Kullanılacak alanın ebatlarına göre istenilen adetteki paneller birbirine monte edilir.

  • Aluminyum çerçeveler istenilen renge boyanabilir.

  • Ebatlar 600*1700 mm, özel ebatlar da yapabilmektedir.

  • Kalınlık 40 mm.

  • Akustik NRC değeri 0.80-0.85 aralığındadır.

AKUSTİK PARAVAN

Akustik paravanlar, alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan, dekoratiflik ve ses akustiği sağlayan modüler paravanlar, farklı renk alternatifleriyle benzersiz çözümler sunmaktadır. .

Aluminyum çerçeve içerisine oturtulan 40 mm kalınlığında yüksek yoğunlukta cam yünü levhadan oluşmaktadır. 100 mm yüksekliğindeki ayaklar sayesinde odalarda iyi bir hava sirkülasyonu sağlanır. Alüminyum profiller içerisine oturtulan yüksek yoğunluklu camyünü levhalar farklı renk seçenekleri mevcut kumaş ile kaplanmaktadır.

Akustik paravanlar örnek vericek olursak ofis, çağrı merkezi gibi mekanlarda masalar arasında kullanılabilir. Kumaş kaplı modelleri mevcut olup gürültülü mekanlarda ses karışıklıklarını engeller ve dekoratif bir görünüm sağlar.

Akustik paneller ses izolasyonun gerekli olduğu, sesin sönümlenmesi ve durdurulması istenilen tüm projelerde kullanılmaktadır. Ancak dikkat edilmesi gereken önemli bir husus, panellerin mekanın dokusuna ve görsellerine uygun yüzey dokusu seçilmeli.Mühendislik hesaplamalarının yanı sıra görsel bütünlüğede önem veren firmamız,tarz ve stilde günün trendlerini yakından takip etmektedir.Tüm Yenilikleri güncel olarak web sitemizde sizlerle paylaşıyoruz.Panel kalınlıklarına göre akustik değerler çok az oranda değişiklik göstermektedir.ihtiyaca uygun kalınlık ve normlarda panel seçilmeli.Geniş ürün çeşidi ile size daha iyi hizmet vermek için varız.

Akustik Paravan
Akustik Paravan
Akustik Paravan
Akustik Paravan

Gürültünün yoğun olduğu geniş mekanlarda, alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan,dekoratiflik ve ses akustiği sağlayan modüler paravanlar, farklı renk alternatifleriyle benzersiz çözümler sunmaktadır.Alüminyum çerçeve içerine oturtulan 40mm kalınlığında yüksek yoğunlukta cam yünü levhadan oluşmaktadır. 100mm yüksekliğindeki ayaklar sayesinde odalarda iyi bir hava sirkülasyonu sağlanır.